Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Kukowo - Oferty wynajmu budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Biurowiec klimatyzowany Kukowo

Kukowo,warmińsko-mazurskie

8 610 zł440 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:440 m²

Do wynajęcia hala o powierzchni 440 m2, położona w świetnie skomunikowanej lokalizacji w Kukowie, przy Drodze Krajowej nr 65 prowadzącej z Olecka do Ełku - 800 m od Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Hala Lipno

Lipno(Kukowo + 17 km)

8 000 zł260 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na wynajem magazynowy o powierzchni 260m2. W sklad oferty wchodzą dwa magazyny z automatycznymi bramami wjazdowymi, wysokość budynku 5,63m - 6,26m.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany, ul. Jana Kazimierza

Biała(Kukowo + 31 km)

393 zł26,19 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Adres: ul. Jana Kazimierza 8, biała Powierzchnia garażu: 26,19 m2 Grunt: dz. ewid. nr 84 o pow. 600 m2 Cena: 15,00 zł/m2 Nieruchomość - Przedmiotem wynajmu jest murowany garaż jednostanowiskowy,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł521,99 m² 19,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 324 m²

Wyjątkowa Szansa! Do wynajęcia lokal gastronomiczny we Włocławku. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal gastronomiczny idealny pod restaurację. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Włocławek

Michelin,Włocławek(Kukowo + 32 km)

14 500 zł792 m² 18,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław wysocki, tel.   . Do wynajęcia w Gminie Włocławek- bezpośrednio przy drodze powiatowej, budynek handlowo-usługowy w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lubicz Dolny

Lubicz Dolny(Kukowo + 50 km)

59 000 zł2 600 m² 22,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala - magazyn - produkcja! 2600 M ! Idealna na hurtownię , magazyn, produkcję. Hala doskonale doświetlona (światło dzienne-świetliki). Ogrzewana, posadzka niepyląca. Wybudowana w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Nowa Wieś Ełcka(Kukowo + 28 km)

10 900 zł500 m² 21,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ramach oferty prezentujemy halę magazynową o powierzchni 500m2 (wymiary: 38mx15m) w Nowej Wsi Ełckiej (województwo warmińsko-mazurskie). Budynek murowany z solidną konstrukcją. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany

Lębork(Kukowo + 38 km)

300 zł12 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:12 m²

Wynajem Miejsc Postojowych w Hali Garażowej - Osiedle Bursztynowe, lębork Szukasz bezpiecznego i wygodnego miejsca na zaparkowanie swojego samochodu? Oferujemy wynajem dwóch miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Bema

Ciechocinek(Kukowo + 43 km)

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Mam zaszczyt zaprezentować na wynajem murowaną halę magazynową zlokalizowaną przy ulicy Bema w Ciechocinku, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie, odległość od zjazdu nr 13.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Włocławek

Śródmieście,Włocławek(Kukowo + 32 km)

4 250 zł425 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy do wynajmu parterowy lokal handlowo-usługowy z halą magazynową o powierzchni użytkowej ok. 425 m 2 usytuowany na działce ok.7200m 2 w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Słupsk

Słupsk(Kukowo + 13 km)

120 000 zł4 079 m² 29,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:30 000 m²