Działka budowlana Kukowo
Kukowo, warmińsko-mazurskie
- 219 000 zł
- 3 267 m²
- 67,03 zł/m²
Aleksandra Mróz
Skontaktuj się
Działka budowlana Kukowo
Kukowo, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana Kukowo
Zaktualizowane: 12 maja 2026
219 000 zł 3 267 m² 67,03 zł/m²
prostokątMedia:
prąd, woda, odprowadzanie ściekówSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 219 000 zł (67,03 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 3 267 m²
- kształt: prostokąt; długość: 99m; szerokość: 32m; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, odprowadzanie ścieków
- Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: SGCALO960
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kukowo, Olecko, olecki, warmińsko-mazurskie
- Otoczenie: las, jezioro, rzeka
Opis nieruchomości
Działka budowlana 3267 m² Kukowo, Olecka
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.
Działka o powierzchni 3267 m² (wymiary: 99 m x 32 m) objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.
Media bezpośrednio przy działce:
- prąd,
- sieć wodociągowa,
- kanalizacja. (...)
699 585...
699 585 860